Advise me

advise-me.com.ua - це інтерактивний (онлайн) сервіс з надання фізичним особам юридичних консультацій та правової підтримки на території України. стосовно оподаткування фізичних осіб, легалізації офіційних документів, взаємодії з виконавчими органами, органами місцевого самоврядування та іншими організаціями, судами. Ми також допомагаємо з заповненні форм, декларацій, повідомлень, складанні проектів запитів, договорів та іншої документації українською мовою, а також в поданні документів до державних органів та організацій, направленні партнерам на території України.

Ми спілкуємося та послуги надаються англійською, українською та російською мовами.

Про нас

Сайт створений для:

  • надання правових он-лайн консультацій;
  • надання послуг з оформлення документів для юридичних та фізичних осіб;
  • підготовки проектів договорів, супроводу процесу вчинення правочинів.

Для забезпечення високої якості обслуговування, індивідуального підходу та прискорення процесу виконання замовлення клієнта, послуги надаються як безпосередньо виконавцем, так і залученими субпідрядниками (партнерами).

На сайті наведений перелік послуг, який не є вичерпним - за запитом ми консультуємо та надаємо послуги, не зазначені в переліку.

Для направлення запиту необхідно заповнити поля у формі для зворотнього зв'язку та зазначити необхідні для листування контакти. Після уточнення необхідної інформації в процесі електронного листування замовник та виконавець погоджують деталі - результат послуги, що запитується, її вартість та терміни надання. При досягненні розуміння по зазначених позиціях, замовник приймає (акцептує) умови договору про надання послуг і виконавець приймає замовлення до виконання.

Форма зворотного зв'язку

Для надіслання нам запиту заповніть будь ласка всі поля, наведені нижче і ми зв'яжемось із Вами за першої нагоди. Дякуємо за запит!

+38